IV COPA CATALUNYA D’AGILITY

 

Vilajuïga (Alt Empordà) 21 i 22 de juny de 2008

 

Camp Municipal de futbol

 

Jutges: Bob Griffin (U.K) i Carles Fortuny (UCECA)

      

 

 

 

  

 

 

 

Agraïm la presencia de l’alcalde de Vilajuïga Sr. Pere Trias, de la presidenta de UCECA María Dolores Rodríguez, dels jutges de la Copa Bob Griffin i Carles Fortuny,  i de la Presidenta del Club d’Agility Els Dimonis de Bàscara Cristina Guil.

 

Agradecemos la presencia del Alcalde del Ayuntamiento de Vilajuïga Sr. Pere Trias, de la presidenta de UCECA María Dolores Rodríguez, de los jueces de la Copa Bob Griffin y Carles Fortuny y de la Presidenta del club d’Agility Els Dimonis de Bàscara Cristina Guil. .

 

 

 

Dissabte dia 21 de juny Copa per equips

Sábado día 21 de junio Copa por equipos

 

 

PISTES / PISTAS 

 

 

    

 

 

 

            

 

 

EQUIPS MINI + MIDI

 

CLUB D’AGILITY BADALONA

CLUB D’AGILITY CAN BUGUNYÀ

CLUB D’AGILITY LA SELVA

 

 

 

 

EQUIPS ESTÀNDARD

 

CLUB D’AGILITY BADALONA

CLUB D’AGILITY CAN BUGUNYÀ

CLUB D’AGILITY LA ROCA

 

 

 

Diumenge dia 22 de juny classificació final per individual

Domingo día 22 de junio clasificación final por individual

 

 

PISTES / PISTAS

 

 

          

 

 

 

 

 

 

MINI

 

1º “PUÇA” – JORDI MAS  (C.A. BADALONA)

2º “ROMI” – ROGER MUÑOZ (C.A. BADALONA)

3r “DYC” – ROBERT ÁLVARO (C.A. HOTELCAN)

 

 

 

MIDI

 

1º “MENTA” – ALBERT ULLDEMOLINS (C.A. BADALONA)

2º “KIMBA” – JUAN LÓPEZ (C.A. MARESME)

3r “FOSCA” – FELIP FUNES (C.A. CAN BUGUNYÀ)

 

 

 

ESTÀNDARD

 

1º “BETA” – SEBASTIÁN GONZÁLEZ (C.A. BADALONA)

2º “WILLIAM” – JENNY FUNCKE (C.A. BADALONA)

3r “ESLA” – SALVADOR ALMELLONES (C.A. BADALONA)

 

 

 

Carles Fortuny jutge de UCECA i Cristina Guil amb un recordatori del C.A Dimonis de Bàscara

 

 

 

Carles Fortuny jutge de UCECA i Lola Rodríguez amb un recordatori de UCECA

 

 

 

Cristina Guil i el jutge britànic Bob Griffin amb un recordatori del C.A. Dimonis de Bàscara

 

 

 

Cristina Guil i l’Alcalde de Vilajuïga Pere Trias amb un recordatori del C.A. Dimonis de Bàscara

 

 

 

Lola Rodríguez, Pere Trias i Cristina Guil amb un recordatori de UCECA

 

 

 

Roser Bartrons i Judith Quirós guanyadora del Trofeu a l’esportivitat “ROSER BARTRONS”

 

RESULTATS DE LES VOTACIONS

 

 

 

 

Fotografies cortesia de Quique Herbera